O NÁS

Keďže podnikatelia nemajú času nikdy dosť, najpohodlnejšie je pre nich vybaviť čo najviac vecí na jednom mieste. Práve preto sme sa rozhodli im poskytnúť komplexné služby od založenia spoločnosti, cez spracovanie účtovníctva, vybavenie financovania a dalších služieb cez našu spoločnosť.

Miroslav Jurčo

Účtovníctvu, ekonomike a financiám sa venujem v podstate nepretržite od strednej školy, kedže som absolvoval obchodnú akadémiu. Po vysokej škole som pracoval dlhé roky vo firemnom bankovníctve, kde som sa denno denne stretával s podnikateľmi, komunikoval s ich účtovníčkami a účtovníkmi a riešil ich potreby financovania.

Kedže schvaľovací proces podnikateľských úverov je pomerne zložitý a vo veľa prípadoch dlhodobejší proces, tak som sa svojim klientom snažil poradiť ako nastaviť účtovníctvo do budúcnosti, aby sa im podarilo získať financovanie pre rozvoj svojho podnikania. Taktiež spolu s účtovníkmi sme sa snažili opraviť nesprávne zaúčtované položky, ktoré im v mnohých prípadoch bránili v získaniu firemného financovania.

Niektorí klienti ma oslovili s požiadavkou vedenia účtovníctva, začal som sa už popri práci v banke venovať spracovaniu účtovníctva pre niektorých svojich klientov, ich známych, firmy rodinných príslušníkov a pod. Postupne ako sa okruh firiem, ktorým som spracovával účtovníctvo a vypracovával daňové priznania rozrastal, rozhodol som sa odísť z oblasti bankovníctva a venovať sa výhradne účtovníctvu a komplexných služieb pre podnikateľov.